Tamamen yeni bir saç ekim tekniği olan safir saç ekimi, uzman doktorlarımızla merkezimizde uyguladığımız bir yöntemdir. Hem kolay bir şekilde uyguladığımız hem de tüm hastalarımızı memnun eden bir sistemi mevcuttur. Tamamen profesyonel bir şekilde çalıştığımız ve tüm sürecin yakından izleyicisi olduğumuz bir yöntemdir. Henüz tüm dünyada çok yeni ve farklı bir yöntem olmasına rağmen safir saç ekimi oldukça tutulmuş olan bir yöntemdir. Sizler de saçsız görüntüden rahatsız oluyor ve bir an önce güzel bir görünüme kavuşmak istiyorsanız bu teknikten faydalanabilirsiniz. Ağrısız ve acısız bir şekilde hayata geçirdiğimiz bu teknikle saç ekimleri artık daha kalıcı olmaya başladı.

Safir Saç Ekimi Avantajları Nelerdir?

Diğer tüm saç ekim yöntemlerine oranla daha popüler hale gelen safir saç ekimi, avantajları da oldukça fazla olan bir yöntemdir. Ekim sonucunda iyileşme süreci çok daha hızlı bir şekilde ele alınır. Hastanın saç köklerinde ağrı ya da acı gibi durumlar oluşmaz. Kanal açarken ve kökler alınırken kanama meydana gelmez ya da diğer yöntemlere oranla çok daha az miktarda meydana gelebilir.

Safir Saç Ekimi Fiyatları 2023

Avantajları ele alındığında ve hiçbir dezavantajı bulunmadığından safir kullandığımız saç ekim yöntemi daha pahalı gelebilir. Ancak kalite, tek kullanımlık malzemelerimiz ve özellikle de tamamen doğadan elde edilen safir kristallerden ötürü safir saç ekimi ideal fiyatlara sahiptir.