Göz Altı Işık Dolgusu Nedir?

Yaş ilerledikçe meydana gelen göz altı sorunları ne yazık ki kaçınılmaz sorunlar arasındadır. Sizler de bu tür göz altı sorunlarla başa çıkamıyor ve bir an önce kurtulmak istiyorsanız göz altı ışık dolgusu yaptırmanız gerekiyor.

Göz Altı Işık Dolgusu Nasıl Yapılır?

Yapımı oldukça kolay olan göz altı ışık dolgusu için özel dolgularımız ve iğnelerimiz mevcuttur. Göz altınının ve göz çevresinin cilt tonunda eşitlik sağlamak adına her zaman en üst seviyede çalışma sergiliyoruz.

Göz Altı Işık Dolgusu Öncesi

Göz altlarında oluşan kılcal damarlar çok hassastır ve dikkatle yaklaşılması gerekir. Aksi takdirde çok kısa bir zaman içerisinde göz altındaki damarlar genişler ve göz altları olduğundan daha mor görünmeye başlar. Kozmetik ürünler kullanarak morlukları ve torbaları kapatmaya çalışmak ne yazık ki geçerli ve kalıcı bir yöntem değildir. Daha uzun süreli, kökten çözüm sunan ve kalıcı olan göz altı ışık dolgusu işlemi yapılmalıdır. Klinik olarak bu alanda uzmanca yaklaşımlarımıza devam ediyoruz.

Göz Altı Işık Dolgusu Yaptıranlar

Tüm hastalarımızla yakından ilgileniyor ve tüm süreci takip ediyoruz. Sizler de aklınızda bir soru varsa ve meraklarınızı gidermek istiyorsanız ışık dolgusu yaptıranlardan ve kliniğimizden bilgi alabilirsiniz.

Göz Altı Işık Dolgusu Sonrası

Göz altı ışık dolgusu sonrasında ise göz altlarına herhangi bir kapatıcı ya da kozmetik ürünü kullanılmaması gerekiyor. Bol bol su tüketmeye günlük olarak devam edilmesi gerekiyor. Göz altları için doktorumuzun tavsiyesi dışında kalan ilaçları ve krem türevlerini kullanmamak gerekiyor. Aynı zamanda uyku saatlerine de dikkat edilmesi ve düzenle uykuya devam edilmesi gerekiyor.

Göz Altı Işık Dolgusu Zararları

Estetik işlemlerimiz arasında her zaman en çok merak edilenlerden biri de göz altı ışık dolgusu sonrasında herhangi bir yan etki ya da zararın oluşup oluşmadığı yönündedir. Ancak ele alınan tüm hastalarımız ve doktorlarımızın inceleme ve analizlerine baktığımızda ışık dolgusunun hiçbir zararı olmadığını görebilirsiniz. Lokal anestezi ile uyguladığımız işlem sırasında da hastalarımız bir acı veya yanma hissetmezler. İyileşme sürecinde de hastalarımızı rahatsız edecek herhangi bir zarar meydana gelmez.

Işık Dolgusu Nasıl Etki Eder?

Profesyonel bir şekilde göz altı ışık dolgusu biter bitmez etkilerini görmek mümkündür. Kısa süre içerisinde dolgunun oturduğunu ve göz altlarında herhangi bir işlem yok gibi görüntüye kavuştuğunuzu da görebilirsiniz. Göz altı morlukları gider. Oldukça genç ve doğal görünen bir göz altı ve çevresine sahip olmaya başlarsınız.

Göz Altı Işık Dolgusu Fiyatları 2023

Göz altlarında yer alan sorunlar sizi artık rahatsız etmeye başladıysa ve toplum içinde görülmek istemiyor, utanıyorsanız, bir an önce işlem yaptırmanızın vakti gelmiş demektir. Uygun fiyatlar ve ödeme seçenekleriyle her zaman yardımcınız olmaya da devam ediyoruz. Göz altı ışık dolgusu sizleri hiçbir zaman zorlamayacak olan ve sonuçlarıyla memnun edecek olan bir tekniğimizdir.