Çene hattını düzeltmek ve ortaya çıkarmak amacıyla uygulanan bir yöntemdir. Herkes tarafından tercih edilebilir. Erkekler için de kadınlar için de fark etmeksizin yapılabilir niteliğe sahiptir. Sizler de çene hattınızda bozukluk olduğunu düşünüyorsanız vakit kaybetmeden kliniğimizle görüşme sağlayabilirsiniz.

Jawline Dolgusu Kimler İçin Uygundur?

Çene hattı dolgusu ya da jawline dolgusu olarak yaptığımız bu işlem 18 yaşından büyük herkes için uygundur.

Jawline Dolgusu Nasıl Uygulanır?

Jawline dolgusu çene ucuna hitap eden ve çene hatlarını şekillendirmek için tercih edilen bir işlemdir. İşlem bittikten sonra olumlu etkisini tüm yüzde görebilirsiniz.

Jawline Dolgusu Öncesi Bilinmesi Gerekenler

Kan sulandırıcı tüm besinlerden uzak durmak da dolgunun yerine yerleşmesi ve işlem esnasında kanama olmaması için önemli bir aşamadır. Bu tür ipuçlarının tümünü klinik olarak hastalarımıza iletiyoruz böylece tüm aşamaları bilerek operasyona hazır hale geliyorlar. Jawline dolgusu bir bütün olarak çene hatlarına hitap ettiği için hatları çizerken be doldururken hiçbir riskin meydana gelmemesi önemlidir. Bu nedenle de dolgu öncesi süreci yakından takibe almaktayız.

Jawline Dolgusu Sonrası Bilinmesi Gerekenler

Jawline dolgusu sonrasında da doktorlarımızın sunduğu tavsiyelere uyum sağlanmalıdır. Bu tavsiyelere uyulmadığı takdirde iyileşme sürecinde sorunlar yaşanabilir. Hiçbir sorun yaşamadan kaliteli bir biçimde iyileşme sürecini tamamlamak adına sizler de doktorlarımızın söylediklerine uymalısınız. Tavsiye dışında bir ilaca ve kozmetik ürününe yer vermemelisiniz. Beslenme şartlarına dahi çok dikkat etmelisiniz.

Jawline Dolgusu Fiyatı 2023

2021 yılında da hem kalitesinden ödün vermeyen hem de fiyatları en uyguna çeken kliniğimiz sayesinde muhteşem bir jawline dolgusu yaptırabilirsiniz. Yaptırdıktan sonra ne kadar doğru bir karar aldığınızı ve ömür boyu kullanmaya da devam edeceğinizi bilmenizi isteriz. Klinik olarak fiyatlarımızı her zaman ideal tutmaktan yanayız. Aynı zamanda uygun ödeme seçenekleriyle de tüm hastalarımıza alternatifler sunmaktan yanayız.

Jawline Dolgusu Erkeklere Yapılır Mı?

Hem kadınlara hem de erkeklere uyguladığımız jawline dolgusu için cinsiyet fark etmiyor. Yalnızca tek kriter 18 yaşını doldurmuş olmaktır. Bu kriter dışında ciddi hastalıkları bulunmayan, fiziksel gelişimi tamamlanmış olan ve an itibariyle dolgu yaptırması için bir engeli bulunmayan he aday için dolgu işlemi yapılır. Erkeklerde yapmadan önce bölge tıraşlanır ve derinin ortaya çıkması sağlanır. Sakal bulunan bölgeye dolgu yapılması uygun değildir. Bu nedenle önce tıraşlama ve ardından çizim aşaması geliyor. Son olarak da anestezi uygulaması ve dolgu kısmına geçiş yapılıyor.

Jawline Dolgusu Yaptıranların Yorumları

Kliniğimizden randevu alarak uzman doktorlarımızda jawline dolgusu yaptıranların yorumlarında olumsuz hiçbir şeye rastlamazsınız. Tamamen doğal bir süreçten ve memnun kaldıkları her şeyden bahsederler. Eğer çene hattı dolgusu yaptırmaya karar veremiyor ve biraz daha gerçek hastalardan bilgi almak istiyorsanız yorumlardan bilgi sahibi olabilirsiniz. Yorumlar tamamen gerçek olmakla birlikte yaptıran herkesin bir aşamadan bahsettiğini de görebilirsiniz. Böylece sizler de kararınızı artık daha net şekilde verebilirsiniz.

Jawline Dolgusunun Ne Gibi Yararları Vardır?

Çene hatlarındaki bozukluğu ortadan kaldırır. Çenenin yüze oranla daha uygun bulunmasına yardımcı olur. Uzun ömürlü bir şekilde çenenin eski haline dönmesine engel olur. Çene hatları ile yüz hatları tamamen orantılı hale gelir.

Jawline Dolgu Zararları Var Mı?

Kullanılan dolgu maddesi doğal içeriklerden oluşur. Bu nedenle alerjik reaksiyon ya da başka hiçbir sorun teşkil etmiyor. Zararları ve yan etkisi bulunmayan bu işlem sayesinde herkes orantılı bir yüz ve çene hattına sahip olabilir. Erkekler de kadınlar da hiç tereddüt etmeden bu işlemi yaptırabilirler. Kliniğimiz bu konuda her zaman ön planda yerini almaya devam ediyor. En çok tercih edilen kliniklerden olmanın verdiği gurur ve rahatlıkla ihtiyaç duyduğunuz her alan için estetik işlemlerimiz giderek gelişiyor.