Gamze Estetiği Nedir?

Modern teknolojinin hayatımıza girmesiyle birlikte uygulamaya başladığımız bir işlem de gamze estetiği işlemidir. Oldukça hoş bir şekilde yaptığımız ve doktorlarımızın da severek yapmaya devam ettiği bir işlemdir. Gamze sahibi olan kişiler kendilerini her zaman bir adım önde ve şanslı hissederler. Bu gibi hislere yapılmakta oldukça haklılar. Gamzeye sahip olmak bir cilt kusuru ya da kas kusuru değil aksine güzelliği daha fazla öne çıkaran bir görünümdür.

Gamze çukurları yanaklarda, kalçalarda, bel bölgesinde doğuştan meydana gelebilir. Genellikle genetik olarak kabul edilse de çoğu kimse de genetik dışında meydana gelebilir. Ancak doğuştan gamze çukuruna sahip olmayanlar için de endişeleri bir kenara bırakmanın zamanı geldi demektir. Gamze çukurlarına sahip olmak artık gamze estetiği ile oldukça kolaydır. Hem yanaklarınızda hem kalça ve bel bölgesinde gamze çukuruna kliniğimiz ve uzman doktorlarımız sayesinde sahip olabilirsiniz.

Yanakların iki tarafına ya da tek taraflı olarak açılan gamze çukurları bir işlem yapılmış gibi durmaz. Hem yanaklara hem de yaza damgasını vuracak olan bikinilerinizi giyerken görünecek olan kalça, göbek ve bel kısmına da Venüs gamzeleri açılabilir. Bu alanda uzmanlığımızı elde bulundurarak araştırma ev incelemelerimize hızla devam ediyor ve çok daha profesyonel bir şekilde hizmet sunuyoruz.

Memnun kalacağınızdan hayli emin olabilir ve tereddüt etmeden gamze çukuru açtırmaya gelebilirsiniz. Gülümsediğiniz zaman yanaklarda beliren ya da çenede ve çenenin yan kısımlarında beliren çukurlar gamze çukurudur. Basenlerde kalça ve belde ise hareket halindeyken ya da hareketsizken ortaya çıkan çukurlar da gamze çukuru olarak kabul edilir. Kimisi bu çukurlara estetik açıdan doğuştan sahiptir ancak sahip olmayanlar da estetik işlemimiz ile kısa sürede sahip olabilir.

Gamze Estetiği Nasıl Uygulanır?

Uygulaması oldukça kolay olan gamze estetiği için öncelikle hastalarımızın istek ve ihtiyaçlarını dinliyoruz. Nerede ne kadar bir derinlikte gamze çukuru istediklerine dair ölçüm ve analizleri yapıyoruz. Ardından bölgede çizimlere geçiyoruz. Lokal anesteziyi de verdikten sonra bölgeden yağ alımı yapıyoruz. Aldığımız yağ oranını gamze çukurunda istenilen derinliğe bağlı olarak tercih ediyoruz.

Her aşamada büyük bir titizlikle devam ediyor ve hastalarımızın acı çekmemesine olanak sağlıyoruz. Gamze estetiği hem yapımı kolay olan hem de giderek modern dünyada daha fazla yerini alan bir estetik işlemidir. Bu nedenle güvenle, tereddüt etmeden ve korkmadan bu işlemi yaptırabilirsiniz.

Vakit kaybetmeden sizler de harika görünen ve her durumda görünen gamze çukurlarına sahip olmak için kliniğimizden hizmet ve destek alabilirsiniz. Tüm sorularınıza yanıt bulabilirsiniz. Gamze çukurlarını açmadan önce mutlaka hastalarımıza dair tüm detaylı bilgileri temin etmekteyiz. Hiçbir durumu atlamadan yolumuza çıkmaktayız.

Estetik açıdan çok daha güzel görünmeye başlayacağınız gamze çukurlarını nereye açtırmak istediğinize önceden karar vermelisiniz. Aynı anda yanaklara da bel bölgesine de açtırabilirsiniz. Acısız ve ağrısız bir işlem olarak uyguladığımız bu gamze çukurları estetiği yalnızca uzman doktorlarımız tarafından açılır. Genellikle hastalarımız hep çok memnun bir şekilde kliniğimizden taburcu olurlar.

Gamze çukurları elde etmek için yaptığımız estetik işlemde aslında deri altındaki dokulara ulaşıyoruz. Dokulara zarar vermeden ve dokuların yapısını bozmadan sağlıklı bir biçimde çukurları açma aşamalarını takip ediyoruz. Gamze çukurlarını açmadan önce dokuların incelemesini detaylı bir şekilde yapıyoruz. Ardından derinliğini soruyoruz.

Hastalarımızın istediği derinliğin uygun olup olmadığına karar verdikten sonra artık işlem aşamasına geçiş yapıyoruz. Lokal anesteziden sona 15 dakika gibi kısa süren bir dakika içerisinde işlemi tamamlıyoruz. Bu denli kısa sürede ne kadar başarılı sonuçlar elde ettiğimizi de hastalarımızda öğrenebilirsiniz.

Gamze çukurları tek bir bölgeye özel değildir. Aynı anda çift taraflı olarak açılabilirler. Doktorlarımız gereken tüm analizleri yaptıktan sonra işleme geçiş yaparlar. Şirin görünen gamzelere sahip olmak için özel kalemler ve cihazlar kullanıyoruz. Yağ çekimlerini tamamladıktan sonra çukurları oluşturuyoruz. Ardından özel dolgu maddelerimizle simetrik görünümler elde diyor ve tam anlamıyla gamze çukurlarını hazır hale getiriyoruz.

Kalça Bölgesinde Venüs & Bel Gamzesi Oluşturma

Gamze estetiği yalnızca yanaklara özel bir işlem değildir. Kalça bölgesine ve bel bölgesine de gamze çukuru yapabiliyoruz. Dokuların inceliğini ve kalınlığını, gamze çukuru için bölgenin uygun olup olmadığını yakından araştırdıktan ve inceledikten sonra artık işlem için hazır hale geliyoruz. Hastalarımızı oldukça rahatlatıyor ve fiziksel olarak da psikolojik olarak da korkulacak bir şey olmadığına ikna ediyoruz. Kullandığımız lokal anestezi oldukça güçlü bir etkiye sahiptir. Bu nedenle hiç vakit kaybetmeden sizler de Lavien Estetik merkezimize gelerek muhteşem gamzelerin sahibi olabilirsiniz.

Profesyonel bir kadroyla uyguladığımız gamze estetiği kalça ve bel bölgesine de bir hayli yakışıyor. Bel, sırt, bacak bölgelerinde doğal kıvrımlarınızla uyum sağlayan gamzeler için kliniğimizle iletişime geçebilirsiniz. Ekstra hiçbir işleme gerek kalmadan kısa sürede gamze çukurlarınıza kavuştuğunuzu görebileceksiniz. Estetik kaygı taşımadan ve hatta gülümsemenize bile gerek kalmadan çukurlarınızla gurur duyacaksınız. Yanaklarınızda gülümsemeyle, bel ve kalçada ise en ufak bir vücut mimiğiyle ortaya çıkan gamzelere sahip olacaksınız.

Gamze Estetiğini Eski Haline Döndürme

Beğenilmeyen ya da istediğiniz gibi olmayan gamze çukurlarını gamze estetiği dönüşümü ile geri alabiliyoruz. Çoğu hastamızda memnuniyet her zaman üst leveldedir. Hiçbir zaman olumsuz dönüş almamaktayız. Ancak bazı durumlarda dokuya işlem yapılarak olumsuz sonuçlar elde edildiği zaman geri döndürme ihtimalimiz de oldukça yüksektir. Hiç vakit kaybetmeden hastamızın beğenmediği işlemi eski haline döndürürüz. Ancak minimum altı ay kullandıklarında erime gerçekleşerek gamze kısımları yeniden eski haline dönecektir. Altı ay sabredemeyecek olan hastalarımız için anlık işlem uygulayabiliriz.

Gamze Estetiğinin Riskleri

Estetik işlemlerinde iğne ve dolgu gibi malzemeler kullanıldığından genellikle riskli gibi görünür. Ancak gamze estetiği herhangi bir riski ya da yan etkisi olmayan bir işlemdir. Doğal çukurlar için, şirin çukurlar için ve daha pek çok işlem için kliniğimizden hizmet alabilirsiniz. Kanama, enfeksiyon ve benzeri hiçbir risk taşımaz. İşlem esnasında ve sonrasında da yan etki edecek kadar ağrıya dahi sahip değildir. Lokal anestezinin etkisi geçtiğinde dahi hiçbir acı hissetmezsiniz. Kalitesinden ve deneyiminden taviz vermediğimiz doktorlarımız sayesinde sizler için en iyi şekilde hizmet sunmaya devam ediyoruz.

Gamze Estetiği Yorumları

Yanaklarına, bel ve kalça bölgelerine gamze çukuru yaptıran hastalarımızın mutluluğu gözlerinden dahi okunuyor. Gamze estetiği yaparken gerekli olan her aşamaya en büyük dikkatle yaklaşıyoruz. Bu sayede tüm hastalarımız yorumlarında da memnuniyetlerini dile getiriyorlar. Her zaman doktorlarımızla iletişime geçtiklerini ve her konuda sürecin takipçisi olduğumuzu da belirtiyorlar. Sizler de yaptıran hastalarımızın yorumlarından merak ettiklerinize yanıt bulabilirsiniz. Böylece vakit kaybetmeden şirin gamze çukurlarına sahip olabilirsiniz.

Gamze Estetiği Fiyatı 2023

2023 yılında gamze çukurlarınızla dikkat çekmek istiyorsanız ve gülümsediğiniz zaman gamzelerinizin ön plana çıkmasını istiyorsanız, kliniğimizle görüşmeye sizleri davet ediyoruz. Her zaman iletişime geçebilir ve bilgi alabilirsiniz. En uygun fiyatlar dahilinde tüm estetik işlemleri gibi gamze estetiği kapsamında da hizmet alabilir ve gamze çukurlarınızla havanızı atabilirsiniz.